December 2011

Ice Ice Baby (Glee)

19. december 2011 at 14:57 | Muff. |  Písničky, videa
Glee nesleduju, ani po pravdě nevím o čem to je, ale takhle písnička v jejich podání je super ! Pořád dokola si pouštím =D

~ Agrhh .. -_-''

18. december 2011 at 12:23 | Muff. |  Muff´s* diary
Ahoj, takže jak je vidět mé kadoroční štěstí se opět vrací ! No nachcípaná jsem už delší dobu.Pobolívalo mě v krku, sem tam zakašlat a zasmrkat. Ve středu mi bylo blbě, tak mě máma nechala doma. Pak zas jakože ok a tak jedu s rodičema do Prahy, předat si dárky. A zas blbě?? Dneska když jsem se probudila, tak jsem měla pocit jako ... znáte tu reklamu na nějakej ten lék proti bolesti v krku jak je tam ten paňáček a má to ozubený rudý kolečko v krku? .. tak přesně tak jsem se cítila.
Dneska už to nezachránil ani med ! A já tak chtěla do školy, hlavně kvuli tý ''besídce'' No prostě si jenom předáme dárky =D A pak do kina na nějakou pitomost. Zase by s kámoškama byla děsná prdel ! Loni jsme byli na Kůky se vrací =D Nebavilo nás to a tak jsme to různě komentovali xD A pak Kůky se vrací a všichni zvrací =D a Danča pak na nás ,, Půjdeme na Kůky se vrací II. ? '' =D Sranda byla ohromná, letos se jde na nějakej "film" Nickyho děti. Je to o Nicolasovi Wintonovi (nevim jak se píše xD ) No už jednou sme byly na nějakým jakože filmu lomeno dokumentu, kde nám do toho kecal nějakej starej páprda. Bylo to naprosto "užasný" . Nesnášim když mi do filmu někdo kecá! To i doma když na něco koukám tak se z toho můžu zbláznit ! No zpět - Byla by sranda, ale zítra jdeme k doktorce, aby mi předepsala nejspíš antibiotika, protože to vidím na angínu !! Zase ! Loni jsem jí dostala o něco dýl - Na své narozeniny =D Taky dobré štěstí, ne?
Nu což, teplotu nemám takže bude doma nejspíš lážo plážo =D Alespoň si sice nechtěne, ale prodloužím prázdniny. ://
•Muff.

~ Dárky nakoupeny, konečně

15. december 2011 at 17:26 | Muff. |  Muff´s* diary
Nazdárek, takže jak už říká nadpis všechno už mám z krku. Jo já jsem vážně dobrá za jeden den jsem nakoupila většinu dárků.Každý rok jezdím k sestře nakupovat na Vánoce. Letos jsme na trhy nešli, ale byly jsme na Arkádách a i na Budějárně v mém oblíbeném obchůdku s blbinkama. Skvěle se mi tam nakupuje - je to tam levný a prro kámošky kupuju maximálně do 100,- . Nejsem boháč =D Moje rodina je dost rozrostlá, hlavně mi řijde že těch pejsků nějak přibývá. Jen v psím obchodě jsem nechala spoustu peněz. Ale to neni nic oproti Yves Rocher, oblíbený obchod ségry, koupila sem jí tam dva dárečky. Ví o nich a furt říkala ať je nekupuju, ale já musela ;D 244,- dámy a pánové ♥ Ale už to mám všechno za sebou. Nerada dárky nakupuju na poslední chvíly. Přijdu si chvílema jako Monika z Přátel =D Všechno musím mít hotové. Neznáte systém =D Už jen to, že teď všechny ty dárky u sebe nemám mě nervuje. Asi bych měla přestat blábolit, stejnak to nikdy nikdo nečte ani neokomentuje. Chvílema si říkám jestli má blog vůbec smysl. Ale já z blogováním nezačala nanovo proto, abych byla nejslavnější blogerka na celém blog.cz . Dělám to pro sebe, ale znáte to - chcete aby vaší zpověď někdo četl =D Ale já to nevzdám a ani si nestěžuju ! Už to bude rok co sem ty moje pitominy přidávám =D Nu což.
Zas někdy vaše vánočně naladěná
~ Muff*

9.12. - Interaktivní deníček

9. december 2011 at 15:09 | Muff* |  Muff´s* diary
Zdravím u dalšího pokusu na jakýsi interaktivní deníček, nebo jak to nazvat, abych vysvětlila o co jde.ve stručných bodech budu popisovat co právě dělám a postupně to bufu zveřejňovat =D

15:06 - Muff* si sedla k počítači a je velmi unavená
15:08 - Muff* si jde pustit písničku od Linkink park - In the end =D ♥
15:12 - Muff* jde číst článek od Humra BJ
15:19 - Flákla hlavou o stůl a směje se článku od Humra =DD
15:31 - Pomlouvá s Humrem Thumu ♥ Milhujeme then anghlický přízvhuk =D
15:36 - Jde hrát s Humrem dobyvatele =D Což znamená že prohraje
15:52 - Muff* neprohrála, byla druhá =D
16:16 - Muff* je vyčerpaná a poslouchá písničky na YT
16:55 - Muff* si píše s Andreou a vytahuje vodovky, chystá se malovat